Okna dachowe Fakro

Okna dachowe Fakro

Osoby, które podczas remontu lub planowania budowy domu decydują się na wykorzystanie przestrzeni na poddaszu, prędzej czy później staną przed bardzo ważną decyzją, jaką jest wybór okien dachowych. Dziś zajmiemy się zagadnieniem, jakim jest okna dachowe Fakro cena. Jak wiadomo okna te, mają być inwestycją na długie lata, dlatego też każdy chce wybrać te najlepsze. Nie każdy natomiast może pozwolić sobie na nie wiadomo, jak duże wydatki. Dla osób, które stawiają na doskonałą jakość i przystępną cenę, mamy pewną propozycję. Otóż są to okna dachowe Fakro cena ich waha się od kilkuset złotych do nawet kilku tysięcy złotych. Każde okno wykonane jest z najwyższej jakości, trwałych materiałów i przy zastosowaniu innowacyjnych technologii. Wykazują one bardzo dobre parametry izolacji termicznej i akustycznej. Skąd więc takie różnice w cenie? Otóż zależy ona od tego ile i jakie dodatkowe funkcje posiada okno. Oczywistym jest, że za tradycyjne okno obrotowe zapłacimy mniej, a więcej za sterowane elektrycznie. Nie każdy jednak musi decydować się na najwyższą klasę i nie oznacza to wcale, że okno, które wybrał będzie gorsze.
Jak już wspominaliśmy, jeśli chodzi o okna dachowe Fakro cena znacznie się różni w zależności od tego, jaki rodzaj wybierasz. W ofercie firmy Fakro znaleźć można: uchylno-obrotowe okna preSelect, dwuszybowe oraz trzyszybowe okna obrotowe, okna obrotowe o podwyższonej osi obrotu, okna obrotowe Z-Wave, superenergooszczędne okna obrotowe, antywłamaniowe okna obrotowe Secure, okna łukowe, okna o podwyższonej osi obrotu, okna balkonowe, okna wyłazowe, okna kolankowe, okna do zespoleń otwierane oraz nieotwierane, nadstawki i okna niestandardowe.
Do okien niestandardowych należą: okna kolebkowe, działają na zasadzie obrotowych, z tym, że są wygięte w łuk, okna ze szprosem – ich cechą charakterystyczną jest pionowy szpros dzielący szybę na pół, wykorzystywane są one zazwyczaj w zabytkowych budynkach lub w stylizowanych na takie, a także okna w niestandardowych kształtach, z niestandardowym oblachowaniem i z niestandardowymi pakietami szybowymi.